Colors Urban Hotel (Selanik)

0
Takip edin ve Paylaşın
4

Oldukça turistik bir şehir olması sayesinde Selanik ziyaretçilerine birçok konaklama alternatifi sunuyor.  Bu nedenle Selanikte Nerede Kalınır sorusuna verebileceğiniz çok cevap var. Ben bunlar içerisinden size denediğim ve birçok açıdan oldukça beğendiğim Colors Urban Hotel’den bahsetmek istiyorum.

Lokasyon

Colors Urban Hotel tam bir şehir oteli. Selanik’in en işlek caddelerinden biri olan Tsimiski caddesi üzerinde bulunan otel Aristotelous Meydanı ile Ladadika bölgesinin tam ortasında. Hem gündüz hem de gece çok rahat ve güvenli bir şekilde otele giriş yapabileceğiniz Colors Urban Hotel şehrin hareketli yaşmından uzak kalmak istemeyenler için çok doğru bir tercih olacaktır.

Odalar

Colors Urban Hotel tasarım odalarıyla dikkat çeken bir otel. Rezervasyon öncesinde otelin odalarına göz gezdirdiğimde odaların detaylarını çok beğenmiştim. Siz de odalara şu linkten bakabilirsiniz. Rezervasyon sonrasında hangi odada kalacağımı merakla bekliyordum. Bu yüzden odaya girmeden önce oldukça heyecanlıydım. Ama daha odaya gelmeden önce beni ilk etkileyen otelin asansörü oldu.

Selanikte Nerede Kalınır Asansör

Selanikte Nerede Kalınır – Colors Urban Hotel

Selanikte nerede kalınır - 401 nolu oda

401 nolu oda

Odamdan içeri girdiğimde ilk vurulduğum odanın rengi oldu. Turkuaz ve beyaz ağırlıklı boyanmış odanın bu hali bile başlı başına yeterli güzelliğe sahipti. Odanın tasarımında güzel olan sadece renk değildi. Odanın bir duvarına kocaman harflerle “I AM FAMOUS” yazılmış olması, diğer duvarın ise eski albüm kapaklarıyla kaplanmış olması, havalandırmanın ise bakır bir tasarıma sahip olması odanın diğer dikkat çeken ayrıntılarıydı. Sonuç olarak o gece hem tasarımıyla hem de temizliğiyle çok güzel bir odada kaldığımı söylemeliyim 🙂

Colors Urban Hotel odamın genel görünümü

Selanikte Nerede Kalınır – Odamın genel görünümü

Selanikte nerede kalınır - Albüm kapaklarıyla süslü duvar

Albüm kapaklarıyla süslü duvar

Selanikte nerede kalınır Odada dinlenirken

Odada dinlenirken

Kahvaltı

Sabah kahvaltı için otelin restoran bölümüne gittiğimde garson hemen yanıma gelip ne arzu ettiğimi sordu. Ben de bugün biraz fazla yürüyeceğim için iyi bir kahvaltı yapmak istediğimi o yüzden ne varsa getirmesini rica ettim 🙂 O da söylediğimi ciddiye aldı ve masamı donattı. Ne yalan söyleyeyim masamda bir tek kuş sütü eksikti. Her şeyin bu kadar taze ve lezzetli olması oldukça keyif vericiydi. Bu lezzetli kahvaltı sayesinde o gün güne iyi başlamıştım.

Colors Urban Hotel - Kahvaltı

Kahvaltı

The Garden Bar

Otelin giriş katında bulunan The Garden Bar gece bir şeyler içmek için oldukça keyifli ve sakin bir yer. Ben de gece dışarı çıkmadan önce çeşit çeşit kokteyllerin tadına bakıp barmenle keyifli sohbet etmiştim.

Colors Urban Hotel - The Garden Bar

The Garden Bar

Kokteyl denerken

Kokteyl denerken

Hizmet

Colors Urban Hotel’in personeli otele girişimden çıkışıma kadar her konuda bana çok yardımcı olmuştu. Özellikle şehir hakkında sorduğum her soruya cevap vermiş olmaları ve hatta önerilerde bulunmuş olmaları çok önemliydi. Her daim güleryüzlü olmaları ve sizinle ilgilenmeleri de oldukça memnuniyet vericiydi.

İletişim

Colors Urban Hotel’e birçok farklı kanaldan ulaşabilirsiniz. Eğer otelle iletişime geçmek isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Website: http://www.colorshotel.gr

Instagram: https://www.instagram.com/colorshotel/

Facebook: https://www.facebook.com/colorshotel/?fref=ts

Google Maps: https://goo.gl/maps/GK6qnKwvbkJ2

This post is also available in: İngilizce

Share.

Leave A Reply