Peru Seyahati Koşulları

7
Takip edin ve Paylaşın
4

Peru seyahatinin sorunsuz ve keyifli geçmesi için seyahate gitmeye hak kazanan kişilerin bazı sorumlulukları yerine getirmeleri gerekmektedir. Söz konusu sorumluluklara ve seyahate ilişkin önemli hususlara aşağıda yer verilmiştir. Seyahate gidecek kişiler bu kuralları baştan kabul etmiş sayılırlar. Bu nedenle aşağıdaki hususları lütfen dikkatlice okuyunuz.

Lima – Peru

Koşullarda Yer Alan Kısaltmalar

 • Koşullar: Peru Seyahati Koşulları’nı,
 • Seyahat: Peru Seyahati’ni,
 • 2. Kişi: Peru Seyahatini kazanan kişi ile birlikte seyahat edecek 2. kişiyi
 • Kişiler: Peru Seyahatini kazanan kişi ve bu Seyahate birlikte gideceği 2. kişiyi ifade eder.

Koşullar

 1. Bu organizasyonla 1 kişiye 2 kişilik Peru Seyahati (6 Gece 7 Gün) hediye edilecektir.
 2. 2. Kişinin de 18 yaşını doldurmuş olmak, Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna sahip olmak ve daha önce herhangi bir nedenle Peru’ya gitmemiş olmak koşullarına sahip olması gerekmektedir.
 3. Peru Seyahatinin 15.09.2017 – 31.03.2018 (seyahatten en son dönüş günü) tarihleri arasında gerçekleştirilmesi zorunludur. Ancak, 15.12.2017-15.01.2018 tarihleri arasındaki dönem seyahat gerçekleştirilemez.
 4. Rezervasyon işlemlerinin yapılabilmesi için seyahate gitmeye hak kazanan kişinin seyahat edeceği tarihi ve birlikte seyahat edeceği 2. kişiyi 15.09.2017 tarihine kadar sponsorlara iletmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra seyahat tarihi ve kişilere ilişkin değişiklik yapılamaz.
 5. Peru Seyahatini kazanan kişi Seyahate gitmekten vazgeçer veya herhangi bir nedenle Seyahate gitmez ise 2. kişi de otomatik olarak Seyahat hakkını kaybeder.
 6. Seyahat ödülü bir başkasına devredilemez.
 7. Kişilerin, seyahat edecekleri tarihler itibarıyla en az 6 ay süresi bulunan geçerli bir pasaporta sahip olmaları gerekmektedir.
 8. Kişilerin, Peru’yu ve Seyahat süresini kapsayacak en az 30.000 EURO teminatlı bir yurtdışı seyahat sigortası yaptırmaları zorunludur. (Bu tip bir sigortanın kişi başı maliyeti ortalama 100 TL – 150 TL arasında değişmektedir.)
 9. Yurtdışına çıkış harcı, Kişilerin kendileri tarafından ödenecektir.
 10. Bu koşullarda, tur programında ve bu seyahat ile ilgili tüm açıklamalarda ödüle dahil olduğu ifade edilmeyen tüm yolculuk ve kişisel harcamalar Kişilerin kendileri tarafından ödenecektir.
 11. Seyahat edilecek destinasyonun Peru olması nedeniyle, Kişilerden en az birinin İspanyolca veya İngilizce bilmesi Seyahatin rahat geçmesi bakımından tavsiye olunur.
 12. Kişilerin, Seyahatin gerektirdiği minimum sağlık ve fiziki koşullara sahip olmaları beklenmektedir.
 13. Türkiye giriş-çıkışlarında ve Peru giriş-çıkışlarında yerine getirilmesi gereken tüm yasal yükümlülüklerden ve olası sorunlardan Kişilerin kendileri sorumludur.
 14. Peru Seyahatine ilişkin tüm seyahat ve zaman planlamalarına uyulması Kişilerin sorumluluğundadır.
 15. Kişilerin, Seyahate ilişkin olarak kayıt edilmiş tüm fotoğraf, video ve ses kayıtları ile kimlik bilgileri organizasyonu gerçekleştirenler ve sponsorlar tarafından her türlü yazılı ve görsel basında, sosyal medya kanallarında ve diğer tüm mecralarda reklam, tanıtım ve bilgi amacıyla kullanılabilir. Bu kullanımlarla ilgili olarak Kişiler herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
 16. Hediyeyi kazanan kişinin, Seyahat hakkını herhangi bir nedenle kaybetmesi, bu Seyahati gerçekleştiremeyecek bir durumunun oluşması veya bu haklarını kullanmayacağını beyan etmesi durumda Seyahat ödülü önce 1. Yedek Talihli’ye, 1. Yedek Talihli’nin de hakkını kaybetmesi durumunda, Seyahat ödülü 2. Yedek Talihli’ye verilecektir. Tüm talihlilerin Seyahat haklarını kaybetmeleri durumunda organizatörler hediye için yeni bir organizasyon düzenleme veya organizasyonu tümden iptal etme hakkına sahiptir.
 17. Kişiler bu Koşullarda belirtilen hususlardan bir veya birkaçını yerine getirmediği, getiremediği veya kabul etmediği takdirde Seyahat hakkını tümüyle kaybeder ve kaybettikleri bu Seyahat hakkıyla ilgili herhangi bir hak ileri süremezler.

PERU SEYAHATİ TUR PROGRAMINA ULAŞMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Share.

7 Comments

 1. sevim gökçe on

  bu bir çekilişle belirlenecek sanırım, şartları anladım ama nasıl katılacağımı anlayamadım.
  acil yanıt verebillirseniz sevinirim.

  Sevim Gökçe

Leave A Reply