Kavala Airotel Galaxy Hotel

2
Takip edin ve Paylaşın
4

Kavala’da birçok konaklama alternatifi bulunsa da Airotel Galaxy Hotel lokasyonu, manzaralı odaları, keyifli kahvaltısı ve kaliteli hizmetiyle diğerlerinin bir adım önünde. Bir gece konakladığım otelde geçirdiğim tüm süre boyunca oldukça kaliteli bir hizmet aldım. Eğer Kavala’da konaklamayı düşünüyorsanız Airotel Galaxy Hotel’i sizlere öneririm. Bu arada bu yazımı okuduktan sonra Kavala’da görülmesi gereken yerler için Sahilde Güzel Bir Şehir Kavala yazıma bakabilirsiniz (tık tık!)

Kavala - Airotel Galaxy Hotel

Kavala – Airotel Galaxy Hotel

Lokasyon

Airtotel Galaxy Hotel Kavala’nın tam merkezinde ve sahil yolu üzerinde yer alıyor. Erithrou Stavrou caddesinde bulunan otel, Kavala Kalesi başta olmak üzere Kavala’da görülmesi gereken yerlere yürüyüş mesafesi uzaklığında. Ayrıca, otelin Kavala otobüs terminaline 5 dakika uzaklıkta bulunması, şehre otobüsle gelen turistler için de önemli bir artı değer.

Airotel Galaxy Hotel'in merkezi konumu

Airotel Galaxy Hotel’in konumu

Odalar

Otelin en güzel yanlarından bir tanesi de şehir ve deniz manzaralı odaları. Bu odalar hem Kavala’ya hem de deniz bakıyor. Farklı şehirlerdeki birçok otelde bu tür manzaralar bulunsa da Airotel Galaxy Hotel’deki odalar bu manzaranın tadını doyasıya çıkarabilmek için birer de balkona sahip. Bu sayede, bir yandan balkonda oturup manzaranın keyfini çıkarırken, bir yandan da bir şeyler yudumlayabiliyorsunuz.

Airotel Galaxy Hotel oda manzarasi

Kavala – Airotel Galaxy Hotel oda manzarasi

Kavala Airotel Galaxy Hotel

Kavala – Airotel Galaxy Hotel oda manzarasi

Kaldığım odayı referans alacak olursam odaların fiziki durumunun gayet yerinde ve oda temizliği konusuna da özen gösterildiğini ifade edebilirim.

Airotel Galaxy Hotel otel odasi

Airotel Galaxy Hotel oda

Hizmet

Kavala’da bulunan Airotel Galaxy Hotel’in personeli işine oldukça hakim. Otele girişimde işlemleri çok hızlı bir şekilde halleden görevliler, tüm bu hizmetleri boyunca güleryüzlü ve pozitifti. Bu hizmetten otelin personelinin müşteri odaklı bir çalışma prensibine sahip olduğunu anlayabiliyorsunuz. Bu arada özellikle yurtdışındaki otellerin resepsiyonlarında görevli personelin şehirle ilgili bilgilere sahip olup olmaması benim için önemli bir konudur. Bu bağlamda Airotel Galaxy Otel’in resepsiyonunda görevli personelin benden tam not aldığını söylemeliyim. Şehirle ilgili sorduğum her soruya detaylı bir şekilde cevap vererek bana yardımcı olan personel kesinlikle bir alkışı hak ediyordu.

Restoran ve Kahvaltı

Otelin restoranı otelin en üst katında yer alıyor ve oldukça etkili bir Kavala manzarasına sahip. Yemeğinizi böyle eşsiz bir manzaraya karşı yemek doğrusu insanı bir hayli keyiflendiriyor. Ben restoranı sadece kahvaltı için kullanmıştım. Birçok seçeneğin sunulduğu kahvaltı oldukça başarılıydı. Geniş bir mönüye bir de eşsiz manzara eklenince kahvaltının keyfi kat be kat artmıştı. Kahvaltınızı bitirdikten sonra restoranda manzaraya karşı bir kahve içmenizi öneririm.

Airotel Galaxy Hotel zengin kahvalti

Airotel Galaxy Hotel kahvalti

Airotel Galaxy Hotel restoran manzarasi

Airotel Galaxy Hotel restoran

İletişim

Otel ile iletişim kurmak çok kolay. Kendi internet sitesi veya sosyal medya hesapları üzerinden otele bir şeyler sorduğunuzda kendilerinden cevap alabiliyorsunuz. Aşağıda otelin iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Website: http://www.airotel.gr/en/Galaxy-Hotel-790.htm

Instagram: https://instagram.com/airotel

Facebook: https://www.facebook.com/AirotelHotels

Youtube: https://www.youtube.com/user/AirotelGroup

Twitter: https://twitter.com/Airotelgroup

This post is also available in: İngilizce

Share.

2 Comments

Leave A Reply