Hilton İstanbul Bosphorus – Gece Yüzmesi

0
Takip edin ve Paylaşın
4

Yazın sıcak günlerinde herkesin aklında tek bir şey var: Bol bol havuz veya deniz keyfi. Ben ve Saynur bu sene hem denizin hem de havuzun tadını bolca çıkardık. Buna rağmen Hilton İstanbul Bosphorus ‘un “Gece Şehirde Alternatif Bir Eğlence: Havuz ve Müzik” organizasyonu duyunca hemen denemek istedik.

Cuma günü mayolarımızı hazırlayıp Hilton İstanbul Bosphorus’un yolunu tuttuk. Saat 8 gibi oradaydık. Henüz hava tam olarak kararmamıştı. Havuz girişindeki sıcak karşılama sonrası bornozlarımızı teslim alıp üzerimizi değiştirmeye gittik. Yaklaşık 10 dakika içinde her ikimiz de havuza girmek için hazırdık. Hilton İstanbul Bosphorus’un havuzu zaten İstanbul’un en iyi havuzlarından bir tanesi. Buna bir de renkli ışıklandırmalar, DJ eşliğinde keyifli müzikler ve eşsiz kokteyller eklenince gece havuzu tam bir eğlenceye dönüştü.

Hilton İstanbul Bosphorus

Hilton İstanbul Bosphorus

Havuzun suyunu merak edenler için söylüyorum; havuz suyu o kadar sıcaktı ki tüm gece boyunca havuzun içinde kalabilirdik. Hatta kalmış bile olabiliriz 🙂 Biraz havuz biraz kokteyl ve bolca müzik ile tüm gece boyunca çok keyifli vakit geçirdik. Günün yorgunluğunu böyle keyifli bir şekilde atıyor olabilmek muhteşemdi.

hilton istanbul bosphorus

Hilton İstanbul Bosphorus, gece yüzmeleri etkinliğine yaz sonuna kadar devam edecek. Siz de cuma günleri 20.00-24.00 saatleri arasında bu eğlenceye katılabilirsiniz. Gece havuz keyfi ile birlikte Pool Bar’dan 1 adet içkinin ve DJ  keyfinin bedeli 120 TL. Bu fiyata bornoz hizmeti de dahil. Ayrıca gece boyunca alacağınız diğer içkileriniz de %50 indirimli. Havuz etkinliğine gelmeden önce 0 212 315 60 18 nolu telefondan rezervsyon yaptırmayı unutmayın. Keyifli zaman geçirmeniz dileğimle 🙂

Share.

Leave A Reply